HESAPLAYICILAR

Ücretsiz bir Tahmini Ovulasyon ve Doğum Tarihi Hesaplayıcı skripti. Bu sayfayı kullanmakta serbestsiniz. Hesap makinesi, döneminizin uzunluğu ve son dönem tarihinize göre en verimli tarihlerinizi gösterir. Ayrıca bir sonraki döneminizin ne zaman başlayacağını da hesaplar.

 Petrol fiyatları sürekli artıyor; bu nedenle, bir sonraki gezinize başlamadan önce size ne kadar mal olacağını bilmek akıllıca olacaktır.

 İki tarih ve saat arasındaki farkı hesaplayın. Sonuçları yıllar, aylar, haftalar, günler, saatler ve dakikalar halinde veya bunların kombinasyonuyla alın. Bu zaman farkı hesaplayıcısı ücretsiz, tamamen işlevsel ve bu sayfada kullanılabilir.

Seçime göre kesin bir sonuç alabilir ya da ya insanların genellikle "1 yıl, 2 ay ve 5 hafta" gibi kullandıkları şekilde veya seçilen birimin tümünde hesaplanan şekilde (örneğin 11.067 saat) sonuç elde edebilirsiniz. Onunla oyna ve daha iyi bir fikir edin.

Bu, ücretsiz bir Kalori Yakma Hesaplayıcısıdır. Çeşitli fiziksel aktiviteleri yerine getirirken verilen sürede yakacağınız kaloriyi hesaplayacaktır. Yanmış kalori, kiloya bağlıdır. Lütfen hesap makinesinin eğitim amaçlı olduğunu ve sonuçların her zaman % 100 doğru olamayacağını unutmayın.