KRİPTO PARA

Cardano üzerinde açılacak ilk uygulama olan Revuto güzel prim yapabilir. Sadece isim ve mail bilgisi girerek token kazanabilirsiniz. Twitter bununla çalkalanıyor. 

https://revuto.com/invite/alifd675ba adresinden giriş yaparak kayıt olabilirsiniz. İlk kayıt sonrası 10 Revu token kazanıyorsunuz.

Revuto (REVU), perakende kullanım durumları için Cardano (ADA) akıllı sözleşmelerinin işlevselliğini kullanan bir ödeme protokolü

Revuto (REVU), perakende kullanım durumları için Cardano (ADA) akıllı sözleşmelerinin işlevselliğini kullanan bir ödeme protokolü. Protokol, 1.7 milyon dolarlık yatırım almayı başardı.

Bir basın açıklamasına göre, Revuto (REVU) uygulaması yedi gün içinde büyük VC fonlarından ve melek yatırımcılardan 1.700.000 dolar topladı. Bu turu, topluluk destekli blockchain yatırım ekibi Black Dragon yönetti. Revuto (REVU) temsilcileri, artan tahsis talebi nedeniyle özel finansman turunun planlanandan daha erken kapatıldığını vurguladı.

Revuto CEO’su Josipa Majic, toplanan fonların ekibinin blockchain tabanlı “abonelik” ödemelerinin büyük ölçüde benimsenmesini hızlandırmasına yardımcı olacağından emin:

“BlackDragon dahil özel yatırımcılarımıza Revuto’nun ekibine ve teknolojisine inandıkları ve günlük yaşamda kripto paraları harcanabilir hale getirme vizyonumuzu paylaştıkları için minnettarız. Uzun vadeli vizyonumuzu destekleyen doğru finansmana ve yatırımcılara sahip olmak çok önemlidir ve bu nedenle bu dönüm noktasına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz ve ileride olacaklardan ötürü heyecanlıyız.

Revuto fiat para birimi ile aynı faydaya sahip bir kripto para birimine dönüşebilir

REVU Halka Satışı Başlıyor

BlackDragon ekibi, Revuto’nun (REVU) ilerlemesinin itici gücünden etkileniyor ve daha fazla geliştirme ve pazarlamasını teşvik etmekten heyecan duyuyor:

“Revuto, çok kısa bir süre içinde benzersiz bir büyüme gösterdi ve bu yolculukta ekibe katılmaktan ve Revuto ile yerel REVU token’ını desteklemekten heyecan duyuyoruz.”

Bugünden itibaren, REVU token’ı özel satın alımlar için launchpad’de mevcut olacak. Token ayrıca Revuto mekanizmalarında stake etmek için de mevcut olacak.

Revuto (REVU), programlı birblok zinciri olarak Cardano (ADA) kullanımının öncüleri arasındadır. Başarısı, yeni ekosisteme daha fazla geliştiriciyi çekebilir.

 


 

Revuto, abonelik ödemeleri için kripto para tabanlı bir çözüm olması ile ön plana çıkıyor. Cardano’nun ölçeklenebilir akıllı kontrat ağında geliştirilmiş olan Revuto, kullanıcıların dijital cüzdanını dijital bankaya dönüştürüyor ve bütün ürünler ile hizmetler için ödeme imkanı sunuyor.

Revuto’nun genel token satışı 18 Mayıs 2021 tarihinde başlayacak ve kripto para sektörüne çok daha uygun fiyattan REVU token satın alma şansı sunulacak. Kullanıcılar REVU tokenleri sayesinde projenin kurduğu ödeme ekosisteminde bir paya sahip olabilecek.

Ancak Revuto’nun asıl hedefini anlamak için projenin çözmeyi hedeflediği sorun ile Cardano ağını seçme sebeplerini anlamakta fayda olacaktır.

Abonelik Ödemeleri: Büyük Bir Çıkmaz
Abonelikler son dönemde neredeyse her site için kullanılmakta. Bir yazılım, dijital medya, kozmetik, gıda teslimatı, içerik yayını ve diğer bütün ürünler için abonelik modelleri bulunuyor.

Abonelik ödemeleri ise oluşturması kolay ancak iptal etmesi oldukça zor bir çıkmaz olarak görülmekte. Sonuç olarak ise tüketiciler genellikle kendilerinden daha fazla para çekildiğinin farkına bile varmıyor. İnsanların unutkanlığı üzerinden gelir elde eden bu kötü sistem, kullanıcılar bütün kredi kartı verilerini inceleyene kadar bulunamıyor. Kullanıcılar bütün kredi kartı verilerini incelediklerinde ise zamanında unuttukları birçok abonelik ödemesini fark edip bunları iptal etmeye yöneliyor. Ancak bundan çok daha iyi bir yol var ve Revuto ile buna kavuşabilirsiniz.

Ödeme Yapmak İçin DApp’i Kullanın
Birçok insan kripto para birimlerinin aslında finans sektörünün geleceğini temsil ettiğine inanıyor. Revuto ekibi de buna inanıyor ve bunun için çalışıyor. Kripto paralar dijital neslin yani internet neslinin bir numaralı tercihi oldu ve şu an bunlar her yeni nesil ile yayılmaya devam ediyor. Yeni nesiller, geleneksel finans sisteminin işe yaramaz olduğunu fark etmeye başladı ve merkezsiz sistemler bir adım öne çıkmakta.

Blockchain teknolojisinde elde edilen gelişmeler, artık kripto para cüzdanlarının da kullanıcı dostu olmasını sağladı. Buna rağmen hala çözülememiş konular var ve abonelik ödemeleri de bunlardan birisi.

Revuto, kripto para evriminin sıradaki adımı ve gelişimi olarak ön plana çıkmakta. Kullanıcılar gerçek dünya ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak ve ödeme yapmak için Revuto’yu kullanabilecek. Netflix’ten Spotify’a ve kozmetik ürünlerinden yemek siparişine kadar neredeyse her tür hizmet ile ürün kripto paralar sayesinde ödenebilecek. Revuto, modern hayatın bütün gereksinimlerinin ödemelerine yanıt verecek.

Cardano’nun ölçeklenebilir altyapısı üzerinde geliştirilen Revuto DApp‘i, kullanıcıların dijital varlıklar ile daha çok şey yapabilmesini sağlayacak ve onlara aslında itibari paranın işlevselliğini verecek. Revuto banka kartı (yakında geliyor) gibi hizmetlerle ürünler sayesinde istenilen aboneliğe üye olup Cardano ağı tabanlı varlıklar ile ödeme yapmak mümkün olacak.

Revuto DApp’i kullanarak aşağıdaki fonksiyonlara ulaşılabilir:

Birkaç tıklama ile aboneliğinizi başlatın ya da bitirin.
“Block”, Snooze”, ve “Approve” gibi farklı fonksiyonlar ile aboneliğinizi yönetin.
Cardano (ADA) ve REVU gibi tokenleri kullanarak ürünler veya hizmetlerden faydalanın ve bunların ödemesini yapın.
Ek seçenekleri açmak ve ödül kazanmak için REVU stake edin.
Yeni abonelikleriniz için REVU olarak geri ödeme kazanın.
Referans olduğunuz her bir arkadaşınız için REVU token kazanın.
Revuto’nun çözmeyi hedeflediği problemler sadece bunlarla sınırlı değil ve yukarıdaki bilgiler aslında en temel olanlar olarak görülmekte.

Revuto ekibi önümüzdeki haftalarda çok daha fazla özellik açıklayacağını vurguladı ve Cardano ağında piyasaya sürülecek ilk merkezsiz projelerden birisi olması yönüyle de kesinlikle ön plana çıkıyor. Cardano ekosisteminin en temel projelerinden olan REVU, Cardano’nun son dönemde yakaladığı fiyat artışının da sebebi olabilir. Kullanıcıların ise bu devrime katılması için sadece REVU ekosistemine dahil olması yeterli.

REVU ekibini sosyal medyada takip etmek ve yolculuğa katılmak mümkün. Bu yolculuğun sonunda ise kullanıcıları çok daha hızlı, güvenli, basit ve temelde iyileştirilmiş bir abonelik ve ödeme yöntemi tecrübesi bekliyor.

Revuto, abonelik ödemelerinin kripto para sektörünün sıradaki trendi olduğuna inanıyor ve Cardano ağını seçerek bunu en iyi şekilde yerine getirmek istiyor.