PROGRAMLAR

Microsoft Araç Seti

Microsoft Toolkit 2.6.6 (ayrıca EZ-Activator olarak da bilinir), CODYQX4 tarafından yaratılan ve başlangıçta mydigitallife.com forumları aracılığıyla sunulan bir dizi araçtır.

Microsoft Toolkit, KMS adı verilen bir süreç aracılığıyla tüm Microsoft Windows (Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7) ve Microsoft Office (Office 2003, Office 2007, Office 2010, Office 2013, Office 2016) ürünlerinin kolaylıkla etkinleştirilmesini sağlamak için oluşturuldu .

KMSpico, saniyeler içinde Windows veya Microsoft ofisin herhangi bir sürümünü kalıcı olarak etkinleştirmek için en başarılı, sıkça güncellenen ve % 100 virüslerden temiz araçtır. "KMS" (Anahtar Yönetim Hizmeti), toplu olarak konuşlandırılan yazılımları etkinleştirmek için Microsoft tarafından kullanılan bir teknolojidir (ör. Kurumsal bir ortamda). KMSpico'nun yaptığı, yüklü anahtarı bir toplu lisans anahtarı ile değiştirmek, makinenizde (veya yazılımın önceki iterasyonlarında, çevrimiçi KMS sunucularında arama yapmak için) taklit edilmiş bir KMS sunucusu örneği oluşturmak ve ürünleri bu KMS'ye karşı etkinleştirmek için zorlamaktır.

En iyi ücretsiz antivirüs yazılımı şimdi daha da iyi

Ücretsiz güvenlik hiç bu kadar hafif, sezgisel ve güçlü olmamıştı.

Yenilikler

Kusursuz, sezgisel bir arayüzle birlikte, tehdit algılamasını gelişmiş kullanıcılar için daha hızlı ve otomatik hale getiren daha akıllı özelliklerle güvenlik seviyesini biraz daha yükseltildi.

Zararlı yazılımlara karşı daha derin koruma

https://www.ccleanercloud.com/

Herhangi bir bilgisayarı, her yerde; uzaktan korumak için CCleaner'in müthiş gücünü kullanın.
Sizin için, arkadaşlarınız için ve aileniz için.

Dünyanın en sevdiği PC aracı şimdi Bulutta!
Temiz, güvenli PC'leri uzaktan erişimle kolayca elde etmek artık çok kolay.
Bilgisayarları e-postayla eklemeniz yeterlidir
Tek bir tıklamayla birden çok bilgisayarı temizleme, Uzaktan hata düzeltme ve kayıt defteri sorunlarını onarma.
Sistem bilgilerine bakın, yazılımı yükleyin, sürücüleri birleştirin ve daha pek çok şey yapın!